Tenis Federasyonu’ndan Sadettin Saran’a teşekkür

EdwardAbaxy

Yeni Üye
AJANSSPOR HABER

Saran Group İdare Şurası Lideri Sadettin Saran, Türkiye Tenis Federasyonu İstanbul Tenis Merkezi’ni ziyaret etti. TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul Bayanlar Tenis Turnuvası’nı izleyen Saran, Tenis Federasyonu Lideri Cengiz Durmuş ile görüştü.

Cengiz Durmuş: Sayın Saran’a teşekkür ediyorum

Cengiz Durmuş toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada “Kıymetli dostum, bedelli iş insanı Sadettin Saran TTF İstanbul Tenis Merkezi’ni ziyaret etti. Ülkemizde sporun gelişmesi ve yaygınlaşması ismine değerli dayanaklarda bulunan Sayın Saran’a nazik ziyaretleri için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi ve bir görüntü paylaştı.

Kıymetli dostum, değerli iş insanı Sadettin Saran TTF İstanbul Tenis Merkezi'ni ziyaret etti. Ülkemizde sporun gelişmesi ve yaygınlaşması adına önemli desteklerde bulunan Sayın Saran'a nazik ziyaretleri için teşekkürlerimi sunuyorum. pic.twitter.com/3BhQq0LYh2

— Cengiz Durmuş (@TTFCengizdurmus) April 23, 2022

Federasyondan paylaşım

Türkiye Tenis Federasyonu toplumsal medya hesabı da şu paylaşımda bulundu: “Spora verdiği katkılar ile tanınan iş insanı Sadettin Saran, Tennis Championship’in gerçekleştiği TTF İstanbul Tenis Merkezi’ni ziyaret ederek Federasyon Liderimiz Cengiz Durmuş ile toplantıda bulundu.”

Spora verdiği katkılar ile tanınan iş insanı Sadettin Saran @TennisChampIst'un gerçekleştiği TTF İstanbul Tenis Merkezi'ni ziyaret ederek Federasyon Başkanımız @TTFCengizdurmus ile görüşmede bulundu. pic.twitter.com/xj1iacSW4x

— Tenis Federasyonu (@TTForgtr) April 23, 2022

Anastasia Potapova şampiyon oldu

18-24 Nisan tarihleri içinde yapılan TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul Bayanlar Tenis Turnuvası’nın final maçını Veronika Kudermetova’yı 6-3, 6-1’lik skorla 2-0 yenen Anastasia Potapova kazandı.

Kupalarını Kasapoğlu ve İmamoğlu’ndan aldılar

Şampiyon olan Potapova’ya, kupasını Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu verdi. Kudermetova ise ikincilik kupasını İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu’ndan aldı.