Valorant çöktü mü? Erişim sıkıntıları yaşanıyor!

Warband

Yeni Üye
Valorant çöktü mü? Erişim sıkıntıları yaşanıyor!
Riot Games, birinci vakit içinderda 7 Nisan 2020’de sonlu erişimle kapalı devrine başladığı, akabinde 2 Haziran 2020’de resmi olarak yayınladığı ve uzun bir müddetdir üzerinde geliştirmeler yaptığı Valorant, günümüzün en tanınan free to play (oynaması ücretsiz) oyunları içinde bulunuyor. Bugün akşam saatlerinde başlayan geri bildirimlerle bir arada, FPS biçimindeki üretimin oyuncuları erişim sorunu yaşadıklarını söylüyor. Pekala, Valorant çöktü mü?

Valorant çöktü mü?

Kimi Valorant oyuncuları, dün akşam saatlerinde oyuna erişim sorunu yaşadıklarını söylemeye başladı. 11 Şubat akşamı saat 23:47 daha sonrasında başlayan şikayetler, 30 dakika boyunca artış göstererek devam etti.


Bu durumun akabinde, 12 Şubat gecesi saat 00:32 sularına yanlışsız kullanıcılardan gelen şikayetler azaldı. ötürüsıyla Riot Games’in sorunun kaynağını bularak gerekli süreçleri yaptığı düşünülüyordu.

Ama üzerinden çabucak hemen dakikalar geçmişken, oyuncular pek emsal sorun ile yine karşı karşıya kaldıklarını raporladılar. Üstelik bu sefer ilgili sıkıntıyla karşılaşan kullanıcı sayısında büyük bir artış görüldüğü gözlemleniyor.


Gece 01:18 sularında ‘Valorant çöktü mü?’ sorusunu soranların sayısında azalmaya başladı. Ama hala bir hayli kişi oyuna erişim sorunu yaşadıklarını ve oyuna girmeyi başaranlarsa meseleler sonucunda irtibatının kopmaya devam ettiğini raporluyor.

Şu an için Riot Games tarafınca rastgele bir resmi açıklama yapılmadı. Lakin sunucuya olan erişimleri kesilen oyuncuların büyük çoğunluğu, oyuna tekrar girmek için ilgili sorunun çözülmesini beklediklerini iletiyor.

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi SDN Forum‘da yahut yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!
 
Üst