2022 yılının denim trendleri nelerdir?

ikon

Yeni Üye
2022 yılının denim trendleri nelerdir?
Tıpkı düz beyaz ve siyah tişörtler üzere gardırobumuzda yeri sabit olan, rahat kombin yapabildiğimiz denim kıyafetlerimiz vardır. Pekala modaya dinamik tesiri kazandıran ve her sene trendlerden düşmeyen denim modellerinde bu yıl neler var?Rengini kumaşın döngüsünden alan denim, pamuk ipliğinden oluşan yahut büsbütün pamuk olan kumaşlardır. Modayı takip eden bayanların vazgeçilmezi olan denim yahut jeans eserler kesinlikle her gardırobun kaçınılmaz bir modülüdür. Haydi gelin birlikte, her yıl yeni modelleriyle trendlerden düşmeyen denim mamüllerin 2022 kesimlerine bakalım.

2022 denim trendler

YÜKSEK BEL DÜZ KESİM

Dar kalıp yahut skinny fit jeans’ler artık popülerliğini kaybediyor. süratle gelişen teknolojinin ilerlemesiyle tarzlar ve modaya bakış açısı değişse de kıyafetlerde devir dönem 80’ler ve 90’lar konsepti karşımıza çıkabiliyor. Bu yüzden 2022’deki moda tarzları, kimilerimizi anılarımıza götürebilir. Düz kesim ve yüksel bel denim pantolonlar, sağladığı şık ve şık bir görünümle seyahatinizde ve özel buluşmalarınızda size eşlik edebilir. Klasik ancak şık olan bu kesimin yaz aylarında, düz beyaz bir gömlekle yahut tişörtle kombin yapılabileceği üzere soğuk havalarda da yumuşacık sweatlerin altına tercih edilebilir.

2022 denim trendler

ZAMANSIZLIĞIN KIYAFETİ BEYAZ DENİM

Denim denince aklımıza mavi tonları gelse de farklı renklerde de üretilen jeans kıyafetler bayanlar için kurtarıcı kesimlerdir. 2022 denim trendleri içinde kırık beyazın ve vazgeçilmez bejin olması, modaya düşkün kadınların kombinleri için şık bir alternatif olacaktır. Vakitsiz giyinmeyi seven bayanlar için kırık beyaz yahut bej renkli denim pantolonlar her renkle ahenk sağlayacaktır.

2022 denim trendler

KADRO DENİMLER

Giyindiğiniz denim kıyafetlerin tulum şıklığını ve kombinlemenin pratikliğini vermesini istiyorsanız birebir modelde denim pantolon ve ceket tercih edebilirsiniz. Birfazlaca mağazada ekip jeans’lerin moda düşkünlerine sunulması, tulum görünümü için mükemmel bir seçenek olabilir. Bu sayede kombin derdiniz de kalmayabilir.

2022 denim trendler

SİYAH SEVENLER İÇİN…

Denim deyince aklımıza yalnızca pantolonun gelmediği biroldukca kullanım alanına sahip olan bu pamuk kumaşın moda düşkünleri için şayet olmazsa olmaz renklerinden biri de siyahtır. Her şeyle kombin yapılabilen siyah denim pantolonlar şık ve spor görünmeyi yeğleyen bayanların vazgeçilmez kesimlerinin başında yer alıyor.
 
Üst