En hoş süveter modelleri hangisi? Süveter nasıl kombinlenir?

ikon

Yeni Üye
En hoş süveter modelleri hangisi? Süveter nasıl kombinlenir?
Yeni süveter trendi, cool ve şık bir çizgide daha çağdaşlaşmış şekilde sokak tarzlarında yer alırken, bize düşen onu en düzgün haliyle kombinlemek ve seviyorsak gardırobumuza eklemek olmalı. Pekala 2022’nin en hoş süveter modelleri hangisi? Süveter nasıl kombinlenir?Genelde kış döneminde elimiz en çok kazak, hırka, sweatshirt üzere kesimlere gidiyor. Artık bu modüllerin yanına 90’lı yılların vazgeçilmezi süveterlerde dahil oldu. Süveter denince aklınıza okul senelerında forma üzerine giyilen ya da dedelerimizin üşümekten korunmak için giydikleri süveterler gelmesin. Siz de basitlıktan biraz uzaklaşmak ve kendinize has bir şekil oluşturmak isterseniz kesinlikle dönemin trend olan parçalarından süveterlere bir talih verebilirsiniz. çok kolay kombinlenebilir olması niçiniyle büyük ilgi bakılırsan bayan süveter modelleri, göz alıcı renkleri ve desenleriyle isminden sıkça bahsettirir.


PEKALA SÜVETER NASIL KOMBİNLENİR?

Günümüzde en trend kombinler içinde yer alan gömlekleri bilhassa renkli bir kolsuz süveterle kullanabilir. Yanlışsız kombinlendiği vakit çok beğeni toplar yahut bir kareli süveter altına giyebileceğiniz açık tunik gömlekler, beğenilen bir duruş sergilemenize yardımcı olur. Bilhassa beyaz, bej, buz mavisi, bebek mavisi, pastel sarı, pudra pembe üzere tonlar hayli sevilir. Ayrıyeten altına giyeceğiniz pantolonu da gömlekle benzeri tonlarda seçebilir ve muazzam bir ahenk yakalayabilirsiniz.

Vesna

Genel olarak hem kapalı giyside tıpkı vakitte öbür usullerde süveter renkli ve desenliyse altına giyilecek mamüllerin ya da alt giysi mamüllerinin sade olması tercih edilir. birebir vakitte farklı desenleri karıştırarak da eşsiz bir görünüm yaratabilir, çağdaş ve beğenilen bir duruş sergileyebilirsiniz.

vesna Kübra

Pantolon, etek, tayt üzere farklı modüllerle bir ortada kullanım imkânı sunan bayan süveter modellerini şık ve çağdaş bir elbiseyle de kombinleyebilirsiniz.


Renkli süveterlerle sade ve tek renkli bir elbiseyi bir ortada kullanabilir, hareketli aksesuarlarla kombinlerinize eşsiz bir dokunuş kazandırabilirsiniz. Elbiselerinizin üzerine isterseniz kısa isterseniz de uzun süveterlerden giyerek hem farklı tıpkı vakitte şık kombinler elde edebilirsiniz.
 
Üst