Hande Erçel tercih ettiği çantanın fiyatı pes dedirtti! Hande Erçel’in kıyafetlerinin meblağları

ikon

Yeni Üye
Hande Erçel tercih ettiği çantanın fiyatı pes dedirtti! Hande Erçel’in kıyafetlerinin meblağları
Toplumsal medyada en çok takipçisi olan oyuncu Hande Erçel, yer aldığı projelerdeki muvaffakiyetinin yanı sıra tercih ettiği giysi konusunda da sık sık takip edilen bir isim oldu. Genç yaşına karşın dünya çapında tanınan oyuncunun kendine has kombinleriyle markalarında kadrajına girdi. Erçel, yüzü olduğu markanın çantasını paylaştı. Ünlü müzikçinin paylaştığı çantanın fiyatı pes dedirtti.Hande Erçel, Kerem Bürsin ile başrolünde oynadığı Sen Çal Kapımı dizisinden daha sonra rastgele bir projede yer almaktansa markaların reklam yüzü olmayı tercih etti. Bilhassa bir kaç yıldır yüzü olduğu Nocturne markasına ilişkin kıyafet ve aksesuarları paylaşan Erçel, son paylaşımında bir daha markaya ilişkin bir çanta yer aldı. çabucak hemen siteye yüklenmeyen çantanın fiyatının ise 10 bin TL olduğu sav edildi. Birtakım hayranları çantanın boyutuna göre fiyatının hayli olduğuna dair yorumlarda bulundu.

hande erçelin paylaştığı çanta

KOMBİNLERİ VE FİYATLARI

Dünyanın en hoş yüzü seçilen Hande Erçel, yurt haricinde da takip edilen başarılı bir oyuncudur. 27 yaşında olan Erçel, genç yaşta annesini kaybetti. Bir ablası olan Erçel, bu süreci ablası ve ablasıyla atlattı. Güneşin Kızları’yla ekranlara adım atan oyuncu sonrasındasında Aşk Laftan Anlamaz, Halka ve son olarak Sen Çal Kapımı isimli projelerde yer aldı. Kısa müddette beğenilen oyuncu, tam bir romantik güldürü bayan oyuncusu oldu. Instagram da 25 milyon takipçisi olan oyuncu bilhassa pandemi de en hayli kazanan isim oldu. Birebir anla diş macunu, giysi ve daha biroldukca projede yer aldı. Oyunculuğunun yanı sıra giysisiyle de beğenilen oyuncunun en epey tercih ettiği kombinleri sizler için bir ortaya getirdik.

HANDE ERÇEL’İN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ KOMBİNLER!

Yer aldığı bir mecmua çekimlerinde yüzü olduğu giysi markasının kıyafetleriyle objektiflere poz veren Hande Erçel, toplumsal medyada gündem oldu.


hande erçel kıyafetleri


  • NOCTURNE BLUZ: 399, 00 TL
  • NOCTURNE PANTOLON: 469,00 TL
  • NOCTURNE TULUM: 999,00TL
Hoş oyuncunun günlük hayatında vazgeçilmezinin spor olduğunu şimdi her paylaşımında fark ediyoruz. Öteki isimlerin yanı sıra spor klasik karşımı yapmayan oyuncunun kombinleri de bu yüzden daha nettir. Konut de sıklıkla siyah giysisi yeğleyen oyuncunun bu biçimdece dolabında en çok eşofman ve sweat olduğu muhakkak oluyor.

mesken giyminde siyah ve hande

Tulumlar vazgeçilmezi üzere bir şey! Yazdan bu yanda reklam yüzü olduğu markanın kıyafetlerini üzerinden çıkarmayan oyuncu markanın en epeyce tulumlarını sevdi.

hande erçel kıyafetleri

  • NOCTURNE: 699,00TL
  • NOCTURNE: 767,00TL
Geçtiğimiz gün birebir markanın çekimlerini bir daha yapan oyuncuya deri kıyafetlerin de yakıştığını görmüş olduk.

hande erçel kombini

  • NOCTURNE CEKET: 1.759,00 TL
  • NOCTURNE ETEK: 439,00 TL
 
Üst