İngiltere’de akılalmaz operasyon: Polisten ‘hadım’ tarikatına suçüstü!

EdisonAbi

Yeni Üye
İngiltere’de akılalmaz operasyon: Polisten ‘hadım’ tarikatına suçüstü!
İngiliz polisi Kuzey Londra’daki müthiş ‘Nullo’ tarikatının barındığı konuta baskın düzenledi ve yedi kişiyi tutukladı. Baskınla birlikte ortaya çıkarılanlar ise adeta duyanın kanını dondurdu.

Kendilerine “Nullo” ismi verilen hadım tarikatının üyelerinin, canlı yayında hadım etme süreci gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Polis, biri altmış yaşlarında olan yedi kişiyi, manzaralarda beden kısımları çıkarılan ve ‘Eunoch Maker’ isimli bir elebaşı tarafınca yönetilen tuhaf bir hadım etme tarikatı ile irtibatlı olarak gözaltına aldı.

Küme büyük olasılıkla, dokuz yıl evvel özel bir akşam yemeğinde beş konuğa servis etmek için penisini ve testislerini aldıran 23 yaşındaki aseksüel Japon sanatçı Mao Sugiyama’dan ilham aldı. Sugiyama sonrasındasında göğüs uçlarını da aldırtmıştı.

Polis, Kuzey Londra’daki Finsbury Park’ta bir meskene baskın düzenlediklerini ve orada üç gün boyunca masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları ve öbür objeleri plastik delil torbalarına koyduklarını belirtti.

Beden modüllerinin bodrum katından çıkarıldığı ve bunların bir Twitter hesabı üzerinden tanıtılan bir yetişkin kanalı aracılığıyla izle ve öde aslına nazaran isteyenlere izletildiği bildiriliyor.

Baskın yapılan meskende yaşayan ve önemli fizikî faydalanmaya niye olma kuşkusuyla tutuklanan 44 yaşındaki Norveçli bir adamın yanı sıra, 30’lu, 40’lı, 50’li ve 60’lı yaşlardaki altı kişi daha tutuklandı.

Konutta yaşayan kuşkulu elebaşının kendisine ‘Hadımcı’ lakabını taktığı ve kendisini ampute (uzuvların kesilerek alınması) ettiği söyleniyor. Tutuklanan yedi zanlının tümü kefaletle hür bırakıldı.

NULLO NEDİR?

Nullo hareketi son senelerda popülaritesini artırdı. İnsanların yamyamlık yahut cinsel maksatlarla hadım edildiği önemli durumların yanı sıra, hareketi savunan insanların birçok cinsel organlarını erkek yahut bayan olarak tanımlanmak istemediği için aldırıyor. bir epey insan, büsbütün pürüzsüz bir kasık ile sonuçlanan bir ameliyat olan “Smoothie” operasyonunu olmayı tercih ediyor.

Bu insanların yarısından fazlası, çoğunlukla tabip yahut veteriner olan amatör “kesiciler” kullanıyor yahut bunu kendileri yapıyor. İstekli ‘Nullo’ların kesin sayısı bilinmiyor, lakin dünya çapında 10 bin ila 15 bin içinde oldukları düşünülüyor. 2014 yılında yapılan bir akademik araştırmaya göre, bu insanların üçte ikisi, aileleri de dahil olmak üzere hiç kimseye cinsel organları olmadığı konusunda bilgi vermiyor.

Mart 2012’de bir uzman tarafınca penisi ve testisleri ameliyatla alınan 23 yaşındaki Japon sanatçı Sugiyama, en ünlü çağdaş ‘Nullo’. Sanatkarın göğüs uçları da çıkarıldı, akabinde bunların enfeksiyon içermediği onaylandı ve batı Tokyo bölgesi Suginami’deki bir ziyafette servis edilmedilk evvel iki ay boyunca donduruldu.

Sugiyama’nın yaptıkları günlerce manşetlerden inmemiş, dünya büyük bir şok hayatıştı

Mantar ve maydanozla süslenen yemek, konuklara kişi başı yaklaşık 160 sterline mal oldu. Fakat sanatçı çabucak sonrasında polis tarafınca uygunsuz teşhircilikle suçlandı.

HC takma ismiyle anılan Mao, kendi penisini yemeyi düşündüğünü fakat sonunda onları ikram etmeye karar verdiğini itiraf etti. Sugiyama, 22. doğum gününden kısa bir süre daha sonra, Nisan 2012’nin başlarında bir şef sayesinde cinsel organını kendisi pişirmişti.