Medine ipeği şal modelleri ve fiyatları 2022

ikon

Yeni Üye
Medine ipeği şal modelleri ve fiyatları 2022
Son vakit içinderda tanınan olan Medine ipeği birfazlaca kişi tarafınca ağır bir ilgi görmektedir. Bilhassa son dönemlerde öne çıkan medine ipeği şallar bağlaması da çok sıradan. Pekala Medine ipeği şal modelleri ve fiyatları 2022 neler?Tesettür kombinde son senelerda dikkat alımlı modüller içinde basic eserler yer alıyor. Bu eserler içindeki renk ahengi da öne çıkıyor. Tesettür kombinde kumaş ahengi epeyce kıymetlidir. Örneğin, ağabeye bir kıyafetin üzerine pamuk şal takmak beğenilen görünümü bozabilir. Ölçülü giysisi yeğleyen hanımların da en epey zorlandığı tesettür ağabeye kombinlerinde son dönem en epey tercih edilen Medine ipeği şal oldu.


Minimal giyside medine ipeği şallar özel günlerde kullanıldığı üzere ekseriyetle günlük kombinlerde kullanması kolay modüllerden olduğu için daha fazlaca tercih ediliyor. Medine ipeği sanıldığının tersine Medine’den gelmeyip Türkiye‘de üretilmektedir. Yapı olarak krep kumaşı andırsa da büsbütün farklı bir kumaş çeşididir. Krep kumaşa göre daha kalın ve sağlam bir kumaştır. Dört mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz Medine ipeği şallar, iç göstermeyen ve katiyen terletme yapmayan bir yapıya sahip. Yazın biroldukça hanımın rahatlıkla tercih edebileceği bir eserdir. Kırışma yapmayan, ütü gerektirmeyen, bağlaması kolay ve kullanması pratik olan bir eserdir.


  • İç göstermez.
  • Baştan kayıp düşmez.
  • Yazın terletmez, kışın üşütmez.
  • Bağlanması ve kullanması pek kolaydır.
PEKALA MEDİNE İPEĞİ ŞALLAR NASIL KULLANILIR?

Medine ipeği kumaş ile üretilen şal ve eşarplar çoklukla desensiz bir görünüme sahiptir. Tek renk olan eşarplar günlük kombinlerin yanı sıra ağabeye ile de etkileyici bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Medine ipeği eşarp, tesettür kombinde ölçülü giysi standartlarına ulaşılmasını sağlar. Omuzlara kadar düşen medine ipeği şalın kullanması kolaydır.


Medine ipeği şal, tesettür kombinlerinizin vazgeçilmezi olmaya devam edecek. Medine ipeği şallar keten, kot, ağabeye üzere birbirinden farklı kumaşlarla tercih edilebilir ve tesettür kombin için olağanüstü bir görünüm elde etmenizi sağlar.


MEDİNE İPEĞİ ŞAL ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ


  • Medine ipeği şal, kıyafetlerinize tazelik ve şıklık getirecek özel bir kumaş. Lakin kıyafetlerinizi hakikat bir biçimde tamamlayabilmesi için, renk ve model seçimine kesinlikle dikkat etmelisiniz.
  • Mevsim özelliklerine bağlı olarak, gerçek renk tonlarına sahip kesimleri seçmeniz büyük ehemmiyet taşır. Medine ipeği şal seçiminde, kullanım alışkanlıkları ve şal bağlama tarzları de büyük kıymete sahip olacaktır.
  • Medine şal, hakikat seçimlerle hem spor tıpkı vakitte klasik giysi usulünü çarçabuk tamamlayabilir.
EN HOŞ MEDİNE İPEĞİ ŞAL MODELLERİ 2022


MODAKAŞMİR / Medine İpeği Şal Eflatun: 70 TL


MODAKAŞMİR / Medine İpeği Şal Kurşun: 70 TL


MODAKAŞMİR / Medine İpeği Şal Vizon: 70 TL


MODAKAŞMİR / Medine İpeği Şal Vintage Rose: 70 TL
 
Üst