Mehmet Dinçerler Hadise’ye servet bedelinde yüzük!

ikon

Yeni Üye
Mehmet Dinçerler Hadise’ye servet bedelinde yüzük!
Müzikçi Hadise ve iş insanı sevgilisi Mehmet Dinçerler’den yeni bir paylaşım geldi. Hadise’nin paylaştığı görüntüde parmağındaki tek taş ve ‘bizim öykümüz artık başlıyor’ notu dikkat çekti. İşte Hadise’nin evlilik yüzüğünün fiyatı…Oyuncu Kaan Yıldırım ile evlilik hazırlığındayken geçtiğimiz yıl Haziran ayında ayrılma sonucu alan 35 yaşındaki Hadise aradığı memnunluğu iş insanı Mehmet Dinçerler’de buldu. İkilinin memnun beraberliğinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Mehmet Dinçerler, Hadise’ye evlenme teklifi etti. Hadise hoş haberi Instagram yaptığı ‘I said yes’ paylaşımı ile duyurdu.


Hadise, Instagram hesabından yaptığı romantik bir paylaşımla hayranlarına ve takipçilerine duyurdu. Parmağındaki yüzüğü gösteren bir görüntü ile birlikte evlilik sonucu aldıklarını toplumsal medya hesabından duyuran Hadise paylaşımına “Bizim kısmımız başlasın” notunu düştü.

HADİSE’NİN YÜZÜĞÜNÜN FİYATI NE KADAR?
Hadise’nin evlenme teklifi almasının akabinde yüzüğünün fiyatı merak konusu oldu. Hadise’nin yaptığı paylaşımda herkese gösterdiği yüzüğün Marisa Perry marka ve kıymetinin 3.133.280 TL olduğu argüman edildi.
 
Üst