Penye şal nedir ve nasıl bağlanır? 2021 en hoş penye şal modelleri

ikon

Yeni Üye
Penye şal nedir ve nasıl bağlanır? 2021 en hoş penye şal modelleri
“Zahmetsiz şıklık” mottosunu Türk hanımının hayatına taşımayı hedefleyen ve nefes alabilen kumaşlarla üretilen penye şallara dolabınızda yer açın. Her mevsim konfor ve şıklığın tadını çıkarmanın yolu olan penye şal modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Halk lisanında kumaş çeşitleri içerisinde bilinen penye; bir çeşit pamuk ipliği ile üretilmektedir. Pamuk ipliği cinslerinden üretilen kumaşlara ise penye kumaş ismi verilmiştir. Penye iplikler, pamuk ipliklerinden üretilen hayli kaliteli iplikler içindedır. Günümüzde şal çeşitleri ortasına eklenen penye modeller pek rahatlığıyla herkes tarafınca hayli sevildi. Nefes alma özelliğine sahip olmasından ötürü terlemeye niye olmayan penye şallar adeta genç kızların sevgilisi oldu. Hem çağdaş birebir vakitte spor giysilerde kullanılabilen penye şalın bağlaması da fazlaca kolay. Gelin birlikte penye kumaş şallara bakalım:


PEKALA PENYE KUMAŞ YIKANINCA ÇEKER Mİ?

Penye kumaş; sıcak su içerisinde yıkanıp, sıkılmaya müsait bir kumaş çeşididir. Bunun yanı sıra penye kumaşlar, asılarak kurutulabilmektedir. Nemliyken ütülenen penye kumaşların kırışıklığı daha kolay açılmaktadır. Her kumaşta olduğu üzere, penye kumaşında yıkanınca çekebileceği göz önünde bulundurulmalıdır. tıpkı vakitte uygun ısıda yıkanmaları, çekmeleri açısından çok değerli bir durumdur. Penye kumaş yıkanırken uygun sıcaklıklarda yıkamak, penye kumaşın en az biçimde çekmesine katkı sağlayacaktır.

PENYE ŞAL MODELLERİ 2021


ipekistanbul Penye Şal – Hardal:
50,00 TL

Marka: ipekistanbul

Eser Ölçüleri: 70 x 200 cm

Renk: Hardal

Mevsim: Dört mevsim kullanıma uygundur.


ipekistanbul Penye Şal – Gül Kurusu: 50,00 TL

Eser Ölçüleri: 70 x 200 cm

Renk: Pudra

Mevsim: Dört mevsim kullanıma uygundur.


Fresh Scarfs x Withahsen Penye Şal: 55,00 TL


Fresh Scarfs x Withahsen Penye Şal Koleksiyonu: 55,00 TL


ipekistanbul Penye Şal – Zümrüt: 50,00 TL

Eser Ölçüleri: 70 x 200 cm

Renk: Zümrüt

Mevsim: Dört mevsim kullanıma uygundur.
 
Üst