PUBG: New State’e yeni mod geldi!

Warband

Yeni Üye
PUBG: New State’e yeni mod geldi!
PUBG: New State isimli tanınan oyunun Şubat güncellemesi bugün geldi. birlikteinde üç yeni silahla bir arada yeni mevt maçı modu, iki silah özelleştirmesi, bir co-op canlandırma fonksiyonu, armağan sistemi de dahil epey sayıda içerik getirdi. Bununla da hudutlu kalmayıp imale yanılgı düzeltmeleri ve performans optimizasyonları da dahil oldu.

Bugünkü güncellemede yer alan en bariz ekleme, Round Deathmatch isimli 4v4 mevt maçı modu oldu. Yeni Arena haritasında iki kadro uğraş ediyor. Buna ek olarak yedi maçtan dördünü kazanan birinci grup tüm kapışmayı kazanmış oluyor.

PUBG: New State, fazlaca fazla içerik aldı

Yeni mevt maçının yanı sıra, Team Deathmatch için çeşitli iyileştirmeler geldi. Geliştirici grup İstasyon haritasını daha fazla alan sunacak biçimde yeniledi. Buna ek olarak Team Deathmatch’in arayüzü de yeni bir dizayna sahip oldu. Üretime MP5K, Crossbow ve DSR-1 üzere yeni silahlar eklendi.


Co-op artık, en çok üç grup üyesinin ekip arkadaşlarını canlandırabileceği yeni bir diriltme sistemi sunuyor. Bugün, Survivor Pass Vol.4‘te oyuncular, kostümler ve karakter görünümleri kazanmak için öykü bakılırsavlerini aldılar. Buna ek olarak Premium Pass için ödeme yapanlar da daha fazla ödül kazanıyor.


Tüm bu içeriklerle bir arada, uygunlaştırılmış düşman işaretlemesi, bir dahalenen öğeleri düzelten QoL iyileştirmeleri ve optimizasyon üzere ele alınması gereken daha hayli şey var. Sonuçta, PUBG: New State çıkalı daha bir yıl bile olmadı. Bu yüzden geliştirmeler bir süre daha devam edecektir. bir daha de, Krafton‘un bu bahiste ilgili davrandığını görmek oyuncuları memnun ediyor.

Yeni 4v4 Deathmatch modu

Sizler PUBG: New State hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!
 
Üst