Ünlü ve kıymetli markaların taklitlerini satın alır mısınız?

ikon

Yeni Üye
Ünlü ve kıymetli markaların taklitlerini satın alır mısınız?
Markalı ve yüksek fiyatlı olan mamüllerin taklitleri yasak olsa da üretilmeye devam ediyor. Modaya düşkün bayanların gözdesi haline gelen taklit eserler neredeyse orijinaliyle birebir üretiliyor. Pekala siz özgününe ulaşamayacağınız bir ayakkabının yahut çantanın sahtesini alır mısınız?Bayanlar bilhassa şık giyinmeyi ve hoş kokmayı sevdiği kadar lüks görünmeyi de isterler. Bunu da dünyaca ünlü markaların birbirinden kaliteli modüllerini bir ortaya getirerek gösterirler. Ancak birfazlaca bayan ünlü markalardan giyinmek isterken onlara fazlaca para vermek yerine internet üzerinden yahut birtakım butiklerden taklidini satın alarak bu duruma tahlil bulabiliyor.

Ünlü markaların sahtesini giyer misiniz?

ÇANTALAR VE AYAKKABILAR NEREDEYSE ORİJİNALİYLE BİREBİR ÜRETİLİYOR?

Bilhassa mağaza vitrinlerinde sergilenen çanta ve ayakkabıların şıklığının yanı sıra kaliteli olduğunu gorebilmek için alıcı gözle bakmamıza gerek bile kalmazken, fiyatlar onlara ulaşmamıza mahzur olabiliyor. Bu sebeple tahlil olarak internette yapılan küçük bir araştırma, ünlü ve değerli markaların neredeyse birebir aynısına daha uygun fiyatla ulaşma imkanını sağlıyor.

Ünlü markaların sahtesini giyer misiniz?

Pekala siz beğendiğiniz değerli bir aksesuarın yahut kıyafetin taklidini mi alırdınız yoksa yepyenisi için paranıza kıyar mısınız?
 
Üst